TOPlist

TRIKY FAQ: Psychic 5 [psychic5]

 

 J.D - 14.10.2013 19:36:07 ~ manuál[e][■]
Naprosto neuvěřitelná (hlavně vzhledem k roku) plošinovka. Dovolím si shrnout pár těch důležitějších věcí, v rámci možností přehledně (pokud to vůbec jde).

BONUSY:

EXTRA bonus - v určitých fialových boxech (3. a 6. level) je život. Ten se dá získat ještě složením slova EXTRA.

SECRET bonus - nejvýhodnější bonus v poměru hodnota/náročnost. V každém levelu jde vzít v určitém fialovém boxu zlatý panáček (v 1. levelu je to ten horní box nad 1. Tel. budkou, zbytek viz input). Box se musí rozbít v momentě, kdy číslice tisíců ve skóre (4.zprava) odpovídá počtu sebraných panáků z předchozích kol. Tzn. v prvním levelu 0, ve třetím 2, v osmém 7 atd.. Takže pokud se někde třeba jeden nepodaří vzít, pak to bude např. v osmém kole číslice 6. Zároveň ale musí být označené pole inventáře prázdné, jinak se objeví místo panáka věc, která v poli je.
Hodnota bonusu je 10k, 50k, 100k, 200k, 300k, 400k, 500k, 1 milion.

ALL 100% bonus - na konci kola za sebrání všech potravin.

ALL GOLD bonus - s ohledem na složitost je to nejvyšší/nejtěžší cíl ve hře (silně podhodnocen) - na konci levelu za sebrání všech sad potravin. Každá sada bez přerušení od 1. po poslední kus. Přepínání mezi sadama potravin je bouchnutím kladiva mimo potravinu. Tzn., že když nemám jednu sadu ze zbývajících pěti ukončenou a seknu nepřítele, tak musím seknout ještě 4x, abych se vrátil zpět na rozjetou sadu.

MAGICAL bonus - ve skleněných láhvích. 8 levelů = 8 láhví, z toho 3 láhve postavy a 5x Magical. Pro získání nejvyššího bonusu 1 milion se musí vzít 5 bonusů v řadě, tzn. všechny 3 postavy v prvních třech levelech. To jde udělat tak, že se v prvním levelu splní ALL GOLD bonus (Makoto-2.level) a ve 3.levelu se sebere Secret bonus (Genzoh-3.level).
Hodnota je 10k, 50k, 100k, 500k, 1 milion.

Dál stojí za zmínku šperky za 2k a 4k (pokud je stovková číslice ve skóre - třetí zprava - nulová, je to za dvojnásobek), ale snad jenom pokud se násobí třeba 4x, 8x, jinak je to zanedbatelná hodnota.

Fialové boxy - v některých (vždy stejné) je život, v jiných čas, prsteny, ale v drtivé většině z nich je smajlík. To se hodí nejvíc na přeměnu věcí v inventáři. Pokud je v inventáři nějaká věc (objevují se tam za sbírání potravin) a je zrovna označená, při rozbití boxu se objeví místo smajlíka (nebo třeba času, ale to je škoda).


EMUX - KLUB ELITNÍCH HRÁČŮ: rekordy, emulátory, automaty, konzole a videohry