TOPlist

TRIKY FAQ: Ping Pong [pingpong]

 

 HOX - 15.08.2004 19:59:18 ~ trik|vše[e][■]
V kole 3 a 4 se vyplati hrat udery se spodni falsi (ty pomalejsi)
 MEA - 21.11.2006 20:09:51 ~ trik|vše[e][■]
Jelikož většina stejně jako já skončí ve 3. levelu :-), nabízím pár tipů jak aspoň nahrát nějaké body navíc:
- za každou úspěšnou smeč je 500 bodů, to je v téhle hře hodně, takže smečujte jakmile to jde (jakmile soupeř zahraje "nalejváka", úder doprovázený zvukem)
- v prvním a druhém levelu se snažte moc nekazit, za každý míč pro soupeře je 1000 bodů dolů. Za čístý set dostanete 11.000 bonus.

Tip do hry: Odpálením míčku trochu dříve dáte míčku větší úhel, soupeře rozhodíte, buď zkazí nebo míč "naleje" a pak už jen zasmečujete.
 POU - 08.01.2007 14:06:42 ~ trik|vše[e][■]
Tento hint plati pro udery tlacitkem VLEVO, pri hre forhendem, prave tlacitko jsem temer nepouzival.
V tehle hre je klicem k uspechu spravny timing. Pri rychlejsi hre (cca od 4.levelu) se nevyplati otacet palku v prubehu vymeny, protoze pak je spravne nacasovani temer nemozne a bud minete nebo nalejete. Pri spravnem timingu lze vybrat forhendem temer kazdy mic, tzn. i pokud leti uplne doleva.
Pokud uderite trochu drive, mic nebere smer doleva. Toto je vhodne pouzivat zejmena pri hre v prave casti stolu, mic neskonci v autu a taky tim muzete rozhodit soupere. Pri forhendove vymene v prave casti stolu je take hra vice "tolerantni" k predcasnemu odehrani mice, nedochazi k naliti micku souperi.

V levelu 4 a vyse se vyplati trpeliva hra s cekanim na chybu soupere. Jinymi slovy jde o to, kdo naleje jako prvni.
Pred souperovou smeci se take vyplati pockat, zda souper skutecne smec odehraje (casto vraci vysoky mic). Je to narocne na postreh, ale jde to :-)


EMUX - KLUB ELITNÍCH HRÁČŮ: rekordy, emulátory, automaty, konzole a videohry