TOPlist

TRIKY FAQ: Gunforce - Battle Fire Engulfed Terror Island [gunforce]

 

 MIR - 11.11.2003 20:43:50 ~ trik[e][■]
Triky na závěrečná monstra:
1. - Ihned sestřelit levé oko a vrátit se doleva. Tam Vás nic netrefí a ve volných chvílích sestřelte hlavní oko, nebo (pokud máte bazuku) malinko popojděte doprava a namiřte na něj šikmo a sestřelte ho zmísta - pokud jste popošli jen kousek, můžete vesele střílet, zasahovat hlavní oko a nic se Vám nestane.

2. - Jděte úplně doprava, cestou sestřelte dva kulomety na pravé straně (možná stačí i jeden). Pak už stačí jen sestřelit lidičky co vykukují v oknech nad Vámi a pak střílet do středu a tak pořád dokola. Pozor na letící granáty - ty Vás sice od nikoho jinýho než od lidiček nad Vámi nezabijou, když jste úplně vpravo, ale nechte výbuchy uplně doznít, jinak Vás to zabije.
Druhá taktika je vzít si plamenomet, skákat tam uprostřed a zametat granáty a prostředek. Je to rychlejší, ale nebezpečnější.

3. - Nejvíc se mi osvědčil kulomet. Stoupnete si na některou stranu a pak jenom skáčete a střílíte dostrany. Jakmile přímo pod Váma začne někdo šplhat = zabít.

4. - Bazukometem, případně kulometem z tanku sestřelte plamenomet a pak už je to snadné. Pokud nemáte vozidlo, bacha na sebevrahy, co chodí ze stran, nepouštějte si je k tělu.

5. - Kulometem se nastavíte tak, abyste sestřelili druhé a první dělo, zbytek je jednoduchý. Pak vyjedete nahoru - cestou namíříte nahoru na levé dělo, to bouchne dřív než stačí vystřelit a pak už bezstarostně šijete šikmo do kopule.

6. - Jděte úplně doprava a šikmo nahoru sestřelte zeď. Pak už zbývá jen pobíhat, likvidovat slizáky a ve volných chvílích střílet do hlavního slizu.

Ještě bych doplnil taktiku na laserové pole - na automatu se mi osvědčilo jít spodem, střílet jak nejrychleji to jde před sebe a šikmo a nakonci teprve rychle sejmout zbylé lasery. Na PC mi to moc nevychází, takže se třeba občas i pozastavte :)

BTW, jde to dohrát bez jediné ztráty života.


EMUX - KLUB ELITNÍCH HRÁČŮ: rekordy, emulátory, automaty, konzole a videohry