TOPlist

TRIKY FAQ: Dimahoo [dimahoo]

 

 KOC - 14.12.2004 17:03:21 ~ trik[e][■]
Možná to není na první pohled zřejmé, ale velice záleží na tom, jakou barvu vaše loď v tu kterou chvíli má. Podržením střelby se změníte z modré na červenou a zpět. A teď - pokud má vaše loď opačnou barvu (řekněme modrou) než nepřítel (červenou), dáváte mu větší damage, pokud máte barvu shodnou (červenou), satelity vaší lodi ničí stejně zbarvenou nepřátelskou munici. Je vhodné nad barvami přemýšlet, ušetříte si během hry spoustu práce.

Podžením střelby navíc nabíjíte charger, v levém rohu dole máte progress nabití a číselný multiplikátor, který roste tím více, čím déle střelbu podržíte. 8 je max. Pokud střelbu pustíte a nabité satelity zničí nepřítele, vypadne z něj předmět, jehož cena je odvozena od multiplikátoru. Při osmičce padají opravdové dobroty ;)

A ještě jeden hint na lacinných 100 000 - doražte prvního bosse nabitím chargeru na 8 a nezapomeňte mít modrou barvu, která mu způsobí mnohem větší destrukci. Z mrtvoly vypadne zlatý rubín. Chce to trochu cviku, ale vyplatí se to. Podobnou taktiku můžete jistě praktikovat na další bossy, tam už je to ale takříkajíc o ústa :).


EMUX - KLUB ELITNÍCH HRÁČŮ: rekordy, emulátory, automaty, konzole a videohry