TOPlist

PROFIL UŽIVATELE [ZNC]

INFORMACE O HRÁČI
PRÉMIOVÉ ČLENSTVÍ
POPULARITA:24

zlatý pohár v turnaji FAIRPLAYzlatý pohár v turnaji FAIRPLAY
hráčovy nepřekonatelné rekordy po více než 3 roky v turnaji ARCADEx0 hráčovy nepřekonatelné rekordy po více než 1 rok v turnaji ARCADEx4   hráčovy nepřekonatelné rekordy po více než 1 rok v turnaji EMUXx9 hráčovy nepřekonatelné rekordy po více než 6 měsíců v turnaji EMUXx2

[KATEGORIE]
PLATFORM / MAZE / SPORTS

[HRÁČOVA SCORE]
(*.) (1.) (2.) (3.) (4+)
poslední přidáno 1.12.2019 23:14:11


 JMÉNO: Martin
 ROK NAROZENÍ: 1979
 MĚSTO: Mělník
 PŘEZDÍVKY: maty
 REGISTRACE: 3.7.2017 14:43:01
 *
 WWW:  
 EMAIL:  
 ICQ:  
 *
 ADRESÁŘE:
 EMUX\ZNC\Public
 EMUX\ZNC\Public\Inputs
 EMUX\ZNC\Public\Others
 
HRÁČ O SOBĚ NAPSAL:

čau, 

jmenuju se Martin Pátra a jsem z Mělníka. Když mi bylo 5 let, vzal mě můj o 7 let starší bratr poprvé do maringotky, stál jsem mezi bráchou a automatem na špičkách a díval se jak paří Pengo, Q-berta, Phoenix,... a byl nadšený z toho blikání a pípání.  Cca v 9 letech jsem začal chodit do maringotek sám až do jejich zániku. Nejvíce mám odehráno na mělnickém vinobraní, dále v létě na Mělníku buď před koupalištěm nebo před Lidovým domem, podle toho kde zrovna maringotka stála,  paráda byla, že tam stála vždy tak 3-4 měsíce v kuse a pak jsem ještě hrával na Řípské pouti.

Jednoho dne jsem hledal rekordy, videa, prostě veškeré informace k mé oblíbené hře Rygar a google vyhodil hned mezi prvními odkazy stránky EMUX, vidím v textu češtinu, tak jsem to rozkliknul a web se mi moc zalíbil.

 

 

Zkrátka arcade hry jsou nejlepší :)

 
EMUX - KLUB ELITNÍCH HRÁČŮ: rekordy, emulátory, automaty, konzole a videohry