TOPlist

PROFIL UŽIVATELE [JMV]

INFORMACE O HRÁČI
TURNAJOVÝ REPREZENTANT
2012 2013 2014 2015ADMINISTRÁTOR
POPULARITA:146

bronzový pohár v turnaji FAIRPLAY
hráčovy nepřekonatelné rekordy po více než 3 roky v turnaji ARCADEx32 hráčovy nepřekonatelné rekordy po více než 1 rok v turnaji ARCADEx0   hráčovy nepřekonatelné rekordy po více než 1 rok v turnaji EMUXx13 hráčovy nepřekonatelné rekordy po více než 6 měsíců v turnaji EMUXx0

[KATEGORIE]
SHOOTING / FIGHTING / MISC.

[HRÁČOVA SCORE]
(*.) (1.) (2.) (3.) (4+)
poslední přidáno 31.8.2015 17:03:32


 JMÉNO: Jirka
 ROK NAROZENÍ: 1977
 MĚSTO: Praha / Hradec Králové
 PŘEZDÍVKY: JMV
 REGISTRACE: 24.11.2001 0:00:45
 *
 WWW: http://emux.esero.net/
 EMAIL:  
 ICQ:  
 *
 ADRESÁŘE:
 EMUX\JMV\Public
 EMUX\JMV\Public\Inputs
 EMUX\JMV\Public\Others
 
HRÁČ O SOBĚ NAPSAL:

Jsem nadšený pařan ARCADE her, EMUX je mým druhým domovem  

Narodil jsem se v roce 1977 v Hradci Králové, kde jsem od útlého věku povinné školní docházky působil v maringotkách a později i v kamenné herně pod přezdívkami nejprve ACE, poté co mi jiný "ace" začal kazit reputaci, tak jsem se přejmenoval na JMV a to mi zůstalo.

S hraním to bylo vždycky složitější, zejména kvůli strachu rodičů, aby ze mě nebyl gambler. Proto jsem nejčasti hrával v maringotkách, hernách a nebo u lépe vybavených kamarádů. Historie nákupů systémů domů se začala psát až roku 1995, kdy jsem si za těžce našetřené peníze koupil SegaMD, kterou mám do dnes. Následoval Nintendo GameBoy Color, SONY PlayStation 2 a nyní i Playstation 3.

Po zavření herny v HK (přesněji po jejím přebudování pouze na výherní automaty) jsem se smířil s tím, že si tyhle krásné hry již nezahraju. Každopádně jsem rád, že jsem se spletl a našel MAME ...

... považuji tyto hry za svoje osudové a díky diskusním fórům jsem zjistil, že nejsem sám. Tak vznikl EMUX a jsem velice rád, že nás hraní stále baví! V době podstatně modernějších systémů jsou přesto videohry z automatů nepřekonatelné.

Díky MAME a všem, kdo se stali součástí klubu nadšenců a hráců - těm, kteří jsou EMUX

--------------------------------------------------------------------------------------------
PSN ID: JMVcz

 . 
EMUX - KLUB ELITNÍCH HRÁČŮ: rekordy, emulátory, automaty, konzole a videohry